Tek soru, onların zamanı ne zaman?

Posted by admin Category: Blog

Tek soru, onların zamanı ne zaman?

O mükemmeldi, ancak hiç kimse Yavruların yılın en önemli zamanında liderlik etmek için ona güvenmek zorunda kalacağını düşünmedi. Mart ayında Darvish’in iyi bir sezonu sos olarak kabul edildi. Şimdi mi?

Takımdaki herkes kadar büyük bir anahtar."Maddon, gücümüzü her zaman rotasyonumuzdan topladık, dedi. "Bu bizim için temel bir kaya oldu."Yankiler nasıl ‘vahşileşti’ Bir virüse teşekkür edebilirsiniz "sıcak mikrofon" Jomboy adlı bir adamın videosu. Coley Harvey »Geçmişte Chicago, Lester, Hamels ve Hendricks gibi büyük oyun atıcılarına güvenebilirdi – ve belki de Cubs hala yapabilir – ancak zaman azalıyor ve hata payı çok az. Bir joker kart noktasını kesinleştirmek onlar için bitmiş bir anlaşma olmaktan çok uzak ve Ulusal Lig Merkezini kazanmak, Eylül günlerinin takvimden kaybolmasıyla hala bir kol boyu uzakta.

Bitti? Hayýr. Ama geç oluyor."Hamels, bir çentik atmak ve bu takımın kazanmasına yardımcı olmak için dört tane daha başlama hakkım olduğunu söyledi. Takımına daha iyi bir şans vermek bir başlangıç ​​olur.

Şu anda Cubs’ın endişelenmesi gereken bu değil, Hamels ve Lester değil. Baba Zaman herkesi yakalar. Tek soru, onların zamanı ne zaman?

Maddon şimdi olmadığını söylüyor."İlerlerken, başlangıç ​​rotasyonu başarımızın büyük bir parçası olacak, dedi, bu bir tahmin mi yoksa umut verici bir düşünce mi? Cubs sezonunun son haftaları bize anlatacak.Cole Hamels, Christian Yelich’e üç turluk bir homer’ı teslim etmeye tepki gösteriyor. Benny Sieu / USA Today Sports 2 Eylül 2020 ESPN Haber Hizmetleri NEW YORK – Yankees yardımcısı Ben Heller, Hunter Renfroe’yi bacağından vurduğu için Tampa Bay Rays’e Çarşamba gecesi 5-2 mağlubiyetinden atıldı. AL Doğu’daki en iyi iki takım arasında kaynayan bir rekabet.Heller, Renfroe’yi beşinci vuruşta bir dışarıda 95 mil hızla hızla yere düşürdü ve hemen birinci üs hakemi Chad Fairchild tarafından atıldı. Heller davasını savunmaya çalıştı ve Luis Cessa sahaya çıkmadan önce New York menajeri Carlos Mendoza da davasını kabul etti. Fırlatma, Yankees’e yaklaştıktan saatler sonra meydana geldi Aroldis Chapman, Major League Baseball tarafından 101 mil hızla hızlı top attığı için üç maçlık bir askıya alındı. Salı gecesi New York’un 5-3 galibiyetinin dokuzuncu vuruşunda Mike Brosseau’nun başı Rays’ı birinci sıraya aldı.Editör’den PicksYanks ‘Chapman, Boone, Rays’ Cash askıya alındı ​​Chapman Çarşamba günü sahanın kasıtlı olmadığını ve cezaya itiraz ettiğini söyledi. teknik direktör Aaron Boone ve Tampa Bay menajeri Kevin Cash, Çarşamba günü birer oyun uzaklaştırıldı ve yasaklarını sundu.Chapman, Brosseau’ya dokuzuncu vuruşta iki çıkışla Brosseau’nun kafasını geçti.

Hakemler her iki sıraya da uyarıda bulunmadan önce toplandı ve tartışmak için sahaya geldikten sonra Cash atıldı.Chapman, oyunu bitirmek için Brosseau’yu vurdu ve Brosseau, Yankees’deki biriyle söz alışverişinde bulunmak için geri dönmeden önce ziyaret sığınağına doğru yürümeye başladı. Sığınaklar ve sıralar boşaldı ve oyuncular ev plakasının yakınında toplandılar, ancak kendi kulüp evlerine dağılmadan önce çoğunlukla mesafelerini korudular."Cash, maçtan sonra birinin sorumlu olması gerektiğini söyledi. "Ve bununla ilgili söyleyeceğim son şey, saatte 98 mil atan adamlarla dolu bir ahırım var. Dönem."Son yıllarda, en azından şu anda emekli olan Yankees solak CC Sabathia’nın 2018’de Jesus Sucre’yi batırdığı için çıkarılmasından bu yana, ekipler arasında gerginlikler arttı. Associated Press bu rapora katkıda bulundu.

18 Ağu 2020Marly Rivera ESPN Yazar KapatMarly Rivera, ESPNdeportes.com ve ESPN.com için bir yazardır. Bunu büyük olasılıkla daha önce okumuşsunuzdur, hatta Major League Baseball’u yakından takip ederseniz son 24 saat içinde bile: "Bullpen, yakın bir oyunun feci bir yedinci [veya sekizinci veya dokuzuncu] vuruşta kaçmasına izin verdi …"Bunun nedeni, istisnai bir rahatlatıcı grubu ve bir boğa ağının akıllıca yönetilmesinin bir sezon boyunca etkili olabilmesidir.https://gamblingprofessors.com/tr/bahis-siteleri/ Gibi sıfatları hak eden saçmalıklar var "karantina, "alev atma, "şampiyona kalibre" ya da Yankees’in yıldızı Aaron Judge’ın dediği gibi: "sadece düpedüz iğrenç."Bir yaya grubu, play-off’a layık bir takımın sezon sonrasına ulaşma planını zayıflatabilirken, birkaç yetenekli silah vasat bir takımı şampiyonluk derecesine yükseltebilir.

Elit yardım birlikleri sadece iyi atış yapan kurtarıcılardan değil, aynı zamanda kritik anlarda güvenilir bir şekilde teslim edenlerden de oluşur. ‘Ulusal Lig maçını özleyeceğim’: NL menajerleri evrensel DH2 Related"Bunun bir avantaj olduğu inkar edilemez, Tampa Bay Rays yöneticisi Kevin Cash, ESPN’e boğa güreşinde harika kollara sahip olmanın faydalarından bahsetti. "Özel bir grubumuz ve her ne rol olursa olsun onlardan isteneni yapmaya istekli bir grubumuz var. Böyle bir esnekliğe sahip olduğunuzda, sezon boyunca ve serideki bireysel oyunlarda mümkün olan en fazla avantajı elde etmek için hepimizi karıştırmak ve eşleştirmek için daha iyi bir duruma sokar.""Kuruluşumuz, atıcılar söz konusu olduğunda yeni çok yetenekli beceriler edinme konusunda çok başarılıydı, ancak bunun ötesinde çevreyle ilgili, Rays atış koçu ve eski büyük lig oyuncusu Kyle Snyder ekledi. "Bir özverili ortam olmalı. En büyük ayırıcı, o doğru kültürü, atış kadrosu arasında o doğru sinerjiyi, kimin sağ ve solunu kendileri kadar önemsediklerini yaratmaya çalışmaktır. Onlar gerçekten inanıyorlar ki, dokuz vuruşumuzu nasıl donatacaksak, bunun bize en iyi hizmeti vereceğine ve bize kazanmak için en iyi şansı vereceğine gerçekten inanıyorlar."New York Yankees ve Rays’ın boğa güreşleri en iyi sayılardan bazılarına sahip, sadece ERA değil, aynı zamanda arka arkaya görünümlerindeki performansları da var.

ESPN İstatistiklerine Göre & Bilgi, son üç sezonda Rays’ın kurtarıcıları, 3.76 ERA ve 1.22 WHIP ile rakiplerini 0.234 vuruş ortalamasında tuttu. Yankees’in boğa güreşi istatistikleri ürkütücü bir şekilde benzer – 3,73 ERA, 1,27 WHIP ve 0,231 rakiplerin ortalaması."[The Rays’in rahatlatıcıları] birçok farklı şey yapabilen adamlardır. Yankees’in yardımcısı Chad Green, sert atış yapan sağcılar getirdiler ve iyi hız dışı sahaları ve iyi oyun planları olan adamları var, dedi. "Bu, satış ekibinden aldığımız bir şey, her zaman tam olarak ne yapmaya çalıştıklarını biliyorlar ve her birinin kendi oyun planı var. Atış personeli, özellikle bize karşı iyi bir oyun planı ile içeri giriyor ve bize karşı iyi bir tavır sergiliyor gibi görünüyor. Ne yapmaya çalıştıklarını biliyorlar ve bunu iyi yapıyorlar."Rays yardımcısı Pete Fairbanks şunları söyledi: "Bizim işimiz her durumda gidip çıkmak.

Ve bunu bir kenara koyabilmek ve ‘Ah, bunlar son üç oyun, bu ekstra vurguya ihtiyacım var’ diye düşünmemek için. Ama çıkışların çıkışlar olduğunu bilmek. Bizim işimiz oraya gidip bu çıkışları alıp saldırı bölgesine saldırmak."MLB sıralamaları Programda sadece 60 maç ve play-off’lara giden 16 takımla yarışlar yoğun. MLB sıralamaları »En Son MLB Güç Sıralaması» Geçtiğimiz beş sezonda Rays ve Yankees, sadece Los Angeles, Oakland (.669) ile boğa başı baz yüzdesi artı yavaşlama yüzdesi (OPS) açısından ilk beşte yer aldı.

Dodgers (.671) ve Houston (.674) marjinal olarak daha iyi sayılara sahip. Rays, izin verilen 0,689 Bullpen OPS ile dördüncü sırada ve Yankees, 0,695 ile beşinci sırayı takip ediyor. 1.702’lik saçma bir sayı kaydeden Rays, son beş sezonda beysbolda altın standart oldu. Daha sonra 1.591 K ile Brewers geliyor ve Yankees’i 1 (1.590) beyzbolda en fazla ikinci vuruşta geride bırakıyor."Boone, 7-9 Ağustos’ta Florida’da oynanan dört maçın üçünde Yankees’i yenen Rays hakkında, bu adamları oynadığınızda, koşuların bir prim olacağını söyledi. "Koşmayı önlemede çok iyidirler.

Bunda gerçekten iyi bir iş çıkarıyorlar. Çok kaliteli kolları var. Gerçekten çok iyi eşleşiyorlar, bu yüzden zorlaştırıyorlar.""Aroldis Chapman COVID-19 listesindeyken Yankees’in de facto daha yakın olan yardımcısı Zack Britton, o gün boğanın neyin daha keskin olacağına çok şey karar verdi. "Sadece orada yukarıdan aşağıya doğru koştukları kolların kalitesi.

Pek çok farklı kol açıları da var, ancak sadece yüksek kaliteli kollar ve boğa ağımıza çok benziyor. Bu, aralarındaki boğa pençelerinin daha keskin olacağı bir savaş."Yankeeler son birkaç yıldır Rayları takozlarında can sıkıcı bir çakıl taşı olarak gördüler. Öte yandan Işınlar, Yankilerin haklı ve abartılı olduğunu düşünüyor. Ve rekabetin önemli bir unsuru, yarasaları son vuruşlarda nasıl uzak tutacağını bilen silah koleksiyonlarıdır.Rayınlar, Red Sox’a asla Yankees’in tarihi rakipleri olarak yaklaşmazken, ikisi arasında elle tutulur bir yoğunluk hissedilebilir. Takımlar, CC Sabathia’dan küfür bağırarak ve Rays’in oyuncularının erkekliğini sorgulayarak, oyuncuları olduğunu haykırırken plaka hakemiyle topları ve vuruşları tartıştığı için menajer Aaron Boone’a toplanır. "[küfür] vahşiler."The Rays, 2019 normal sezonunu üst üste ikinci kez ana dallarda en düşük ikinci ev sahibi katılımla tamamladı.

Bununla birlikte, Raylar Yankees’e ev sahipliği yaptığında bilet satışları önemli ölçüde artma eğilimindedir; stantların yarısından fazlası sık sık çizgili teçhizatlı hayranlarla doldurulur. Yankees’in bahar antrenman evi George M. Steinbrenner Field, aynı zamanda New York’un küçük lig geliştirme kompleksi olan Tampa şehrinde bulunuyor. Bu, Tampa-St’de Yankees hayranlarının sıkıntısı olmadığı anlamına geliyor.

Petersburg bölgesi, anlaşılır bir şekilde Rays’in hoşnutsuzluğuna çok benziyor. MLBPlayer’daki Siyah deneyimi, menajerler ve diz çökmüş bir büyük lig oyuncusu, oyun içinde ve dışında yarış sorunları deneyimlerini paylaşıyor. Hikaye »Bryant: Bruce Maxwell’in sürgünü» AL Doğu’da, son yıllarda Yankees’e Rays’ten daha fazla sorun çıkarmadı. 2019’da Yankees, Baltimore’a karşı 0,303’ü vurdu ve 0,632’yi savurdu ve hatta Boston’a karşı 0,290 ortalamayla 0,501 ve Toronto’ya karşı 0,274 ve 0,493’ü geride bıraktı. Ancak Rays’e karşı, bu rakamlar çarpıcı bir şekilde düşüyor – 0,234 ortalama ve 0,430 yavaşlama yüzdesi.

Geçen yıl Yankees’in hücumu, 0,843 OPS’ye sahip tüm rakiplere karşı oyun başına ortalama 5,9 tur attı, ancak Rays’e karşı koşular oyun başına 4,8’e düştü ve OPS 0,734’e düştü. Sadece iki AL rakibi geçen yıl Yankees’i daha az tuttu (3.3’e karşı Oakland; 4.4’e karşı Cleveland). Yankees ve Rays, meşru kapanış olabilecek ikiden fazla atıcıya sahip çok az takımdan ikisi. Çoğu takımın birkaç elit kolu vardır ve daha sonra, sahada zorlu bir hücum yapabilen atıcılar için seviye önemli ölçüde düşer, ancak çoğu zaman kulüpler, ikinci dereceden kurtarıcılarının onlara zarar vermeyeceğini umarlar.

Ancak bu kısaltılmış sezona hazırlanmadaki zorluklar ve başlangıçların düzgün bir şekilde uzatılmaması nedeniyle, takımlar yardımcılarını daha düzenli olarak yerleştiriyor. Bu 60 maçlık playoff sprintinde güvenilir bir boğa güreşinin çok değerli olduğu anlamına geliyor. Ve Cash ile Boone arasındaki bullpen satranç karışık ve maç oyunu, televizyonda mutlaka izlenmesi gereken bir oyun haline geldi. Elias Sports Bureau’ya göre, bu koronavirüs kısaltılmış 2020 sezonu, başlangıç ​​oyuncuları ortalama 4? maç başına vuruş sayısı. Bu, boğa güreşi verilerinin toplandığı ilk sezon olacak (1974’ten beri), başlangıçta ortalama beş inning’den az, bu da geçen yılın ortalamasından (6.0 IP) daha az bir vuruştan daha fazla. Chapman’ı IL’den geri alırken, Yankees bu sezon geç vuruş yapan bir sağlak olan Tommy Kahnle’nin Tommy John ameliyatı geçirmesi gerektiğinde boğa güreşinde önemli bir kayıp yaşadı."[Chapman’ı] arka tarafa [boğa güreşinin] arka ucuna getirmek için, bunun için gerçekten heyecanlıyım.

Boone, sahip olduğu damlama [etkisi] diğer yüksek kaldıraçlı adamları hareket ettirmek ve bizi orada biraz daha derinleştiriyor, dedi Boone. "Bu sadece Chapman ve onun büyüklüğüyle ilgili değil, aynı zamanda diğer adamları oyaladığı ve oyun boyunca size daha iyi seçenekler sunduğu yer.""Kötü atan herkesi severim. İyi olan birini izlemeyi severim. Fairbanks, hangi takımda oynadıkları umurumda değil, dedi. "Oraya gidip Chapman’ı izlerseniz, o bir adamdır.

Yankeeler için oynayabilir ama kimin umurunda? İğrençler ve bunu izlemek istiyorum, böylece ‘Pekala, topu güzelce attığımda eşyalarımı oraya koyacağım.’ Bu ille de değil, oh, bu adamlar bizim rekabetimiz … onlar [sadece] iğrenç."Öte yandan Rays’in atış kadrosu, bu yıl Colin Poche (Tommy John ameliyatı); Andrew Kittredge (burkulmuş UCL); Oliver Drake (biseps iltihabı); ve son zamanlarda soluk kesici Jose Alvarado (omuz iltihabı). Yine de, Tampa Bay’in arenası Yankees’i alıyor. "sıradaki adam" mantra kendi başına."Bu yıl ve kesinlikle geçmiş yıllarda gösterdikleri esneklik ve onları bir şekilde yerleştirmemize ve belirli bir gecedeki en iyi rollerini hissetmemize izin vermesi, bu sadece bireysel olarak değil, geri kalanı için de mümkün. Gerçekten şekillenmek ve büyük bir güç olmak, diye ekledi Cash. "[Büyük saçmalıkların] eşyaları vardır, çoğu zaman güçtür, bu yüzden böyle gerçekten iyi takımlarla oynadığınızda hata payı gerçekten sınırlıdır. Ama günün sonunda, New York’un arenasına baktığınızda, henüz geri gelmemiş büyük bir solak var, ama döndüğünde eşleşebilirler ya da sadece, işte bizim adamlarımız , onları üst üste koyacağız ve bu, herhangi bir hücum için çok zorlayıcı hale getiriyor."Snyder, boğa pençesini çalışırken izlemekten bahsederek eklendi. "Bu bir ayrıcalık. Onları dışarı çıkarken izleyebilmek ve bir seviyede, tartışmasız en iyi hücuma karşı emeğimizin meyvelerinin tadını çıkarmak, oyunda olduğu kadar tartışmasız bir boğa güreşi ile eşleşmek ve oyuncularımızın neler yapabileceğine gerçekten inanmak ve kendilerine inandıklarını bilmek çok eğlenceli." 2 Eylül 2020 ESPN Haber Hizmetleri New York Yankees daha yakın Aroldis Chapman ve yönetici Aaron Boone ve Tampa Bay Rays yöneticisi Kevin Cash, New York’ta Salı gecesi bir olaydaki rolleri nedeniyle askıya alındı.Chapman üç maçlık bir yasak aldı, Boone ise ve Cash her biri birer oyun askıya alındı.

Hepsi açıklanmayan para cezaları aldı."Bu gece ne de Chappy oturmam gerektiğini düşünmüyorum, ancak sürece saygı duyuyorum, dedi Boone ve Chapman’ın itiraz edip etmediğini bilmediğini ekledi. Editör’ün PicksRays 2B’si 2 HR’ye ulaştı, ‘intikam yok’ diyor YanksYanks’ın Heller’ı, Rays’in RenfroeMLB Eylül tahminlerine ulaştıktan sonra fırlatıldı: World Series maçı, MVP’ler, Cy Young ve daha fazlası2 Related New York, Rays’e karşı altı maçlık bir mağlubiyet serisini Salı günü 5-3 galibiyetle bitirdi.Chapman, yakınlarda 101 mil hızla hızlı top attı sezonun ilk kurtarışını kapatırken tutam vuruşu yapan Michael Brosseau’nun başı.